متن خبر

Persian Wheel Drilling Equipment For Outstanding sales performance recognized by Mincon Best  Dealer of the Year 2016-2017.

شرکت چرخ پارسی در بین تمام نمایندگیهای مینکون Mincon در سراسر جهان، از سوی شرکت مینکون، به عنوان بهترین نماینده در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ انتخاب گردید. در ۸ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۷ آبان ۱۳۹۶) آقای جری اوکانور Gerry O’Connor معاون اجرایی، فروش و بازاریابی شرکت مینکون طی مراسمی در هتل بانینگتون جمیرا لیک تاورز دبی Bonnington Jumeirah Lakes Towers Holtel لوح تقدیر نمایندگی برتر مینکون در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ را به نماینده شرکت چرخ پارسی آقای مهندس شایسته اعطا نمود.

مینکون برای انتخاب نماینده برتر در هر سال معیارهای راندمان و عملکرد فروش و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان را در نظر می‌گیرد.

چرخ پارسی در طول مدت همکاری خود با شرکت مینکون تمام تلاش خود را برای بکار بستن فرآیند موسوم به A.I.M شرکت مینکون بکار بسته و مشتریان خود را از بزرگ تا کوچک در مسیر کاهش هزینه‌های حفاری همراهی نموده است.

بر اساس طرح AIM ما با ارزیابی وضعیت موجود، پیشنهاد اقدامات اصلاحی و بررسی اثر بخشی اقدامات از کاهش هزینه‌های حفاری مشتریان خود اطمینان حاصل می‌کنیم:

  • ارزیابی شیوه انجام حفاری و پتانسیلهای کاهش هزینه پیمانکار (Assess)
  • ارائه پیشنهادات قابل اجرا جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان (Implementation)
  • بررسی نحوه اجرای پیشنهادات و اطمینان از اثر بخش بودن آنها (Measure)

ما خدمات پس از فروش کامل و منحصر به فردی به مشتریان خود ارایه می‌دهیم:

  • ارائه آموزشهای کامل استفاده و نگهداری صحیح از تجهیزات حفاری ارایه شده به پرسنل مشتری
  • ارائه مشاوره فنی در انتخاب ابزار مناسب، استفاده بهینه و رفع مشکلات پیمانکار در حین حفاری
  • ارائه کلیه قطعات یدکی چکشها و سایر تجهیزات حفاری