چرخ پارسی برای رفع مشکلات حفاری، کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری در بخش حفاری، آمادگی کامل را برای ارایه هرگونه خدمات مشاوره‌ای و نظارت با پشتوانه پرسنل متخصص خود، تجارب موفق شرکتهای ممتاز بین المللی و مشاوران حفاری با سابقه اروپایی دارد.

کمترین هزینه تمام شده حفاری بر متر هنگامی حاصل خواهد شد که کل سیستم حفاری شامل دستگاه و ابزار حفاری با یکدیگر و شرایط پروژه متناسب و هماهنگ باشند و از راندمان بالا برخوردار باشند، در شرایط خوب نگهداری شوند و با مهارت بالا توسط حفار بکار گرفته شوند. در این حالت سرعت حفاری به بالاترین حد خود خواهد رسید، طول عمر قطعات و تجهیزات افزایش خواهد یافت و توقفات و خرابی ها در حین کار به حداقل خواهد رسید و در نهایت، حفاری با کمترین زمان و هزینه بر متر انجام خواهد شد.

ما کلیه عملیات حفاری و هزینه‌های آن را در پروژه‌های استخراج معادن روباز، پروژه‌های اکتشاف معادن با سیستم وایرلاین یا آرسی، پروژه های عمرانی و سایر پروژه‌های حفاری به صورت جامع بررسی می‌کنیم و راهکارهای و مشاوره‌های لازم در خصوص انتخاب ماشین آلات، تجهیزات و ابزار مناسب پروژه، شیوه‌های حفاری مناسب، سیالات حفاری و غیره را برای ارتقاء راندمان حفاری ارایه می‌کنیم. نتیجه این بررسی هماهنگونه  که اثبات کرده‌ایم، کاهش قابل ملاحظه هزینه‌های حفاری در هر متر می‌باشد.