اکتشاف معادن با حفاری مغزه‌گیری وایرلاین

اکتشاف اولین قدم برای استخراج معادن است و می‌تواند برای اکتشاف معادن جدید و همچنین توسعه معادن در حال بهره‌برداری استفاده گردد. هدف از اکتشاف معادن برآورد تعیین موقعیت و تعیین حجم مواد معدنی از طریق مغزه‌گیری یا نمونه‌گیری در یک منطقه مشخص است. با پایان هر مرحله از اکتشاف، با توجه به افزایش و یا کاهش احتمالات کشف و برآورد هزینه‌های انجام شده و قابل پیش بینی در مورد ادامه اکتشاف تصمیم می‌گیرند.

چرخ پارسی با محصولات حفاری از برند معتبر تکنی‌دریل فرانسه یک شریک تجاری مطمئن برای شرکتهای حفاری اکتشافی در زمینه تامین ابزارهای اکتشاف معدن است که با توجه به تجارب ارزنده در سطح اول جهانی و دانش فنی بالا برای بدست آوردن بهترین نتایج به مشتریان خود کمک می‌کند.

Wireline Drilllingحفاری مغزه‌گیری دقیق‌ترین شیوه مورد استفاده در اکتشاف معادن می‌باشد که در فاز اکتشاف تفضیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عمق حفاری برای اکتشاف معادن از حدود ۲۰۰ متر تا اعماق نزدیک به ۳۰۰۰ متر را در بر می‌گیرد که به منظور خارج نمودن مغزه حفاری شده استفاده از سیستم وایرلاین را اجنتاب ناپذیر می‌نماید. همچنین با ورود به اعماق بالای ۵۰۰ متر، استفاده از تجهیزات حفاری مطمئن و با کیفیت بالا به منظور کاهش ریسک از دست دادن تجهیزات و کاهش هزینه‌های زمان حفاری ضروری است. در شکل زیر  اجزاء اصلی سیستم حفاری وایرلاین نشان داده شده است.

technidrill-core-barrel

محصولات مرتبط

کربارل حفاری، افزایش هم زمان سرعت حفاری و میزان بازیابی مغزه

رادهای حفاری، مقاومت مکانیکی بسیار بالا و بدون مشابه در بازار

انواع سرمته‌های حفاری، برای شرایط مختلف حفاری

گریس رزوه، حاوی ۵۰% پودر فلزات نرم

ابزارهای جانبی حفاری مغزه‌گیری

دریافت فایل

   کاتالوگ کامل ابزار و تجهیزات حفاری چرخ پارسی (3٫1 مگابایت)
نسخه 2017
https://pwdrilling.ir/?dl_id=19
کاتالوگ کامل ابزار و تجهیزات حفاری چرخ پارسی
19
برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,