حفاری چاه آب

یک چاه آب بصورت ساده حفره‌ای درون زمین است که وارد یک سفره آب زیرزمینی می‌شود. آب از داخل این سفره زیرزمینی توسط استخراج شده و معمولا با سیستم لوله کشی، به مناطق مختلف طراحی شده منتقل می گردد. در کاربردهای زیر از حفاری چاه استفاده می‌شود.

 استخراج آبهای زیرزمینی  

برای استخراج آبهای زیرزمینی  و بهره‌برداری از آن در مصارف بهداشتی، صنعتی و غیره معمولا از حفاری چاه آب استفاده می‌شود.

استفاده از انرژی زمین گرمایی

برای استفاده از انرژی زمین گرمایی یا انرژی ژئوترمال اعماق زمین، چاه حفاری می‌گردد.

رفع مشکلات آبهای زیرزمینی در پروژه‌ها

برای اجرای پروژه‌های عمرانی یا استخراج معادن در محدوده تراز آبهای زیرزمینی با حفر چاه و زهکشی با حفاری چاه های عمودی یا افقی، آبهای زیرزمینی، از محل پروژه به محل دیگری هدایت می شوند.

چرخ پارسی با محصولات حفاری از برندهای معتبر مانند تکنی‌دریل فرانسه و مینکون یک شریک تجاری مطمئن برای شرکتهای حفاری استخراجی در زمینه تامین ابزارهای حفاری است که با توجه به تجارب ارزنده در سطح اول جهانی و دانش فنی بالا با سیستمهای حفاری زیر برای بدست آوردن بهترین نتایج و کاهش هزینه تمام شده حفاری به مشتریان خود کمک می‌کند.

سیستم حفاری روتاری

در این روش با اعمال فشار نگینها یا دندانه‌های سرمته سه‌مخروطه (Tricone) بر روی سنگ در حین چرخش، حفاری صورت می‌پذیرد. از این روش برای حفاری چاه در زمینهای نرم و زمینهای با سختی متوسط استفاده می‌گردد.

سیستم حفاری DTH

در سیستم حفاری DTH ضربه چکش در انتهای چال مستقیماً به سرمته و سپس به زمین وارد می‌شود. از شیوه حفاری DTH برای حفر چاه در زمینهای سخت، زمینهای دارای بولدرهای سخت و زمینهای خرد شده می‌توان استفاده نمود. با کمک سیستمهای کیسینگ گذاری مانند سرمته پومکس و سیستم رینگ و سرمته نیز می‌توان همزمان با عملیات حفاری DTH، در چاه کیسینگ گذاری نیز نمود.

  محصولات مرتبط

رادهای حفاری، با کیفیتهای عالی و سایزهای مختلف، مناسب حفاری روتاری و دی تی اچ

چکش DTH،  برای حفاری در زمینهای سخت، زمینهای دارای بولدرهای سخت و زمینهای ریزشی با بالاترین استانداردهای کیفی در سطح جهان

سرمته DTH،  بالاترین کیفیت ساخت در بازار جهانی

سرمته سه مخروطه، متناسب با سختی زمین و شرایط حفاری

سیستم کیسینگ گذاری رینگ و سرمته برای کیسینگ گذاری هم زمان با حفاری در زمینهای سخت، زمینهای دارای بولدرهای سخت و زمینهای ریزشی

سیستم کیسینگ گذاری پومکس برای کیسینگ گذاری هم زمان با حفاری در ریزشی و نرم  و عمقهای کم

دریافت فایل

   کاتالوگ کامل ابزار و تجهیزات حفاری چرخ پارسی (3٫1 مگابایت)
نسخه 2017
https://pwdrilling.ir/?dl_id=19
کاتالوگ کامل ابزار و تجهیزات حفاری چرخ پارسی
19